Navigácia

Obsah

Cyklistická časovka na 600m

Typ: ostatné
V sobotu, 4.9. 2021 sa konal už 26. ročník cyklistickej časovky na 600m. Za ideálneho počasia sa podujatia zúčastnilo takmer 90 súťažiacich detí od 3 do 18 rokov v 14 kategóriách.

Novovytvorená kategória ,,odrážadiel,, bola rozdelená pre veľký záujem do dvoch a dospelácke kategórie boli pre tento rok zrušené.

     Hneď na štarte bolo badať veľkú súťaživosť detí, čo vytvorilo úžasnú atmosféru a medzi sebou na trati si nedarovali ani sekundu.

     Štart pretekov bol presunutý za lavičku pri základnej škole a cieľ bol pri zbernom dvore. Na novej asfaltke ulice Sihoť dosahovali deti oveľa lepšie časy ako v kolónii.
     V cieli dostalo každé dieťa zaslúženú sladkú odmenu. Tú by si zaslúžili aj niektorí rodičia, hlavne tí, ktorí behom sprevádzali svoje ratolesti až do cieľa.

     Víťazi boli po zásluhe odmenení vecnými cenami, a kto nevyhral v súťaži mohol na záver ešte vyhrať v tombole.

    Naše poďakovanie patrí Obecnému úradu v Nižnej, MK Šport - Marián Klimčík, MBG Cyklo - Dušan Sahuľ, CBA Verex - Nižná, GABION aréna – Andrej Brčák.

 

                                                                                                                        Ivan Opát

 

Foto: Milan Lackovič ,

 

viac info a foto na www.cykloklubnizna.sk, alebo  https://www.facebook.com/cykloklubnizna

 

Výsledková listina:

Dievčatá odrážadlá:

1. Miška Blahová

2. Sofia Brnová

3. Karolína Stankovenová

Chlapci odrážadlá:

1. Oliver Jandík

2. Matúš Stachera

 

Dievčatá predškoláčky:
1. Sofia Stankovenová
2. Terézia Kristofčáková
3. Adelka Pilarčíková

Chlapci predškoláci:
1. Filip Kristofčák
2. Alex Žuffa
3. Nikola Pavčo

Dievčatá 1. a 2. ročník:
1. Tánička Krúpová
2. Stelka Halúsková
3. Ela Pavčová

Chlapci 1. a 2. ročník
1. Adam Jandura
2. Marko Žuffa
3. Sebastian Činčara

Dievčatá 3. a 4. ročník
1. Ema Žufová
2. Miriam Domagalová
3. Sofia Chrenková

Chkapci 3. a 4. ročník
1. Danko Kristofčák
2. Erik Jandura
3. Martin Kristofčák

Dievčatá 5. a 6. ročník
1. Mária Kristofčáková
2. Nela Stacherová
3. Zoe Domiňáková

Chlapci 5. a6. Ročník
1. Marek Labdík
2. Matúš Rentka
3. Matúš Veselý

Dievčatá 7.8.9. ročník
1. Ema Štefanová a Veronika Brosingerová
 

Chlapci 7.8.9. ročník
1. Patrik Putnoky
2. Šimon Veselý
3. Marek Hulej

 

Chlapci mladší dorast:
1. Martin Vajduľák
2. Nikolas Piták


Vytvorené: 7. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2021 08:47
Autor: Martin Žuffa