Navigácia

Obsah

Bedmintonový turnaj - Grand prix

Typ: ostatné
V kategóriách U11, U13, U15, U17

Na turnaji v bedmintone registrovaných hráčov v kategóriách U11, U13 , U15 a U17, ktorý sa konal mestskej hale   v Tvrdošíne, reprezentovali BO Nižná D.Jandura, A.Veselý, M.Oriešková, M.Argaláš, D.Argalášová, L.Suchánková, H.Šurinová, J.Šurin  a G.Skurčák.

Turnaja sa zúčastnilo 56 detí z Trenčína,  Púchova, Žiliny, D.Kubína, Zákamenného a Nižnej. V  kategórii do 11 rokov zbierala  skúsenosti naša najmladšia hráčka Hanka Šurinová. Najviac sa  darilo  Danielovi Jandurovi, ktorý vyhral v kategórii do 17 rokov a   Gregorovi Skurčákovi, ktorý skončil na vynikajúcom 2.mieste v kategórii do 11 rokov.

Tretie miesto získal Marek Argaláš v kategórii do 15 rokov.

A ďalšie výsledky:

 

U11

1.

Hrčkuľák

Andrej

5441

BK Zákamenné

2.

Skurčák

Gregor

5806

BO Nižná

3.

Bogáň

Hugo

6043

KBŠ Dolný Kubín

4.

Hlavaj

Tomáš

5812

BO Nižná

 

U15

1.

Poláček

Viktor

5950

KBŠ Dolný Kubín

2.

Kapičák

Matúš

5851

KBŠ Dolný Kubín

3.

Argaláš

Marek

5337 

BO Nižná

4.

Zaťko

Max

5574

AC UNIZA Žilina

 

U17

1.

Zaťková

Lýdia

5200 

AC UNIZA Žilina

2.

Grofčíková

Barbora

5369

KBŠ Dolný Kubín

3.

Ďurmeková

Júlia

5850

KBŠ Dolný Kubín

4.

Oriešková

Martina

4945

BONižná                                                                                 

 

U17           

1.

Zaťková

Lýdia

5200 

AC UNIZA Žilina

2.

Grofčíková

Barbora

5369

KBŠ Dolný Kubín

3.

Ďurmeková

Júlia

5850

KBŠ Dolný Kubín

4.

Oriešková

Martina

4945

BONižná                                                                                 

 

U13    

         

1.

Poláček

Viktor

5950

KBŠ Dolný Kubín

2.

Sucháň

Jakub

5946

KBŠ Dolný Kubín

3.

Kubašek

Simon

5952

KBŠ Dolný Kubín

4.

Šurin

Jakub

5807

 BO Nižná

                                                                                                                                               

 

Ďalej naši hráči obsadili tieto miesta:

U17   5.miesto M. Argaláš,

U11   5.miesto L.Suchánková,

         7.miesto D.Argalášová

         13.miesto  H.Šurinová  

 

Treba pochváliť všetkých hráčov za predvedené výkony a poďakovať obci Nižná za podporu +  BO Nižná pri TJ Nižná za kvalitnú organizáciu turnaja.


Vytvorené: 13. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 13. 3. 2018 10:18
Autor: Martin Žuffa