Nižná - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Cyklistická časovka na 600m

V sobotu, 4.9. 2021 sa konal už 26. ročník cyklistickej časovky na 600m. Za ideálneho počasia sa podujatia zúčastnilo takmer 90 súťažiacich detí od 3 do 18 rokov v 14 kategóriách.

Novovytvorená kategória ,,odrážadiel,, bola rozdelená pre veľký záujem do dvoch a dospelácke kategórie boli pre tento rok zrušené.

Hneď na štarte bolo badať veľkú súťaživosť detí, čo vytvorilo úžasnú atmosféru a medzi sebou na trati si nedarovali ani sekundu.

Štart pretekov bol presunutý za lavičku pri základnej škole a cieľ bol pri zbernom dvore. Na novej asfaltke ulice Sihoť dosahovali deti oveľa lepšie časy ako v kolónii.
     V cieli dostalo každé dieťa zaslúženú sladkú odmenu. Tú by si zaslúžili aj niektorí rodičia, hlavne tí, ktorí behom sprevádzali svoje ratolesti až do cieľa.

Víťazi boli po zásluhe odmenení vecnými cenami, a kto nevyhral v súťaži mohol na záver ešte vyhrať v tombole.

Naše poďakovanie patrí Obecnému úradu v Nižnej, MK Šport - Marián Klimčík, MBG Cyklo - Dušan Sahuľ, CBA Verex - Nižná, GABION aréna – Andrej Brčák.