Obec Nižná
ObecNižná

Pracovná ponuka Elektrikár - Technické služby

d

Informácie o pracovnom mieste po kliknutú na tento odkaz.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montážne a Inštalačné práce podľa požiadavky Obce Nižná a riaditeľa TS

• Vykonávať preventívnu údržbu, montáž a opravu elektrických zariadení

• Vykonávať drobnú údržbu súvisiacu s prevádzkovaním zverených objektov

• Vykonávať evidenciu a odstraňovanie porúch na technických a strojných zariadeniach

• Pri práci sa riadiť internými predpismi Technických služieb Nižná a dodržiavať predpisy BOZP

Zamestnanecké výhody, benefity

• Nástupný základný plat – 900,- EUR brutto.
• odmeny za pracovnú pohotovosť
• Podpora odborného vzdelávania a kariérneho rastu zamestnancov
• Rozmanitý motivačný systém ďalšieho odmeňovania

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na nižšie uvedený kontakt alebo osobne na obecnom úrade v Nižnej. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore Elektrikár - Vyhláška paragraf 22

Vodičský preukaz

B

Kontakt na zasielanie žiadostí:

Kontaktná osoba: Bc. Daniela Gondová
Tel.: 0905 969 967
E-mail: technickesluzby@nizna.sk

Dátum vloženia: 2. 7. 2021 10:19
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 7. 2021 11:55
Autor: Martin Žuffa

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Klikni pre prelinkovanie

Pozývame Vás

f

d

f

Інформація для yкраїнців

Натисніть, щоб збільшити

f

f

f

Ovzdušie v obci

Sviatky a výročia

Meniny má Miroslav, Mieroslav, Bertold, Bertolda, Mieroslava

Štátne sviatky a významné dni na dnešok:

  • Veľký piatok

Zajtra má meniny Vieroslava, Vieroľub, Vieromil, Vieroslav

Štátne sviatky a významné dni na zajtrajšok:

  • Biela sobota

Aktuálna teplota - Nižná

29.3.2024 12:03

Aktuálna teplota:

16.5 °C

Vlhkosť:

41.6 %

Rosný bod:

3.4 °C

Predpoveď počasia

dnes, piatok 29. 3. 2024
silný dážď 13 °C 3 °C
sobota 30. 3. jasná obloha 19/7 °C
nedeľa 31. 3. oblačno 18/9 °C
pondelok 1. 4. slabý dážď 20/8 °C

Upozornenie na monitorovanie

kamery

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:7
DNES:1393
TÝŽDEŇ:8877
CELKOM:1729500

Družobné mestá a obce