Navigácia

Obsah

Pltnícka časovka na 600m.

Typ: ostatné
dJubilejný, 25. ročník Pltníckej časovky na 600 m, zaznamenal rekordnú účasť v celej histórii podujatia. Na štart šprintu sa postavila rovná stovka cyklistov, ktorí súťažili v 22 kategóriach.

Novinkou tohtoročnej súťaže bola kategória odrážadiel pre deti do troch rokov - ako nováčikovia súťaže museli absolvovať trať dlhú 200 m. Všetky ostatné kategórie potom štartovali spred základnej školy. 

 

Foto na http://cykloklubnizna.sk/2019_casovka.html

 

Odrážadlá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1

Nikolas Martin Pavčo

0:43:79

2

Terezka Kristofčáková

0:44:81

3

Terezka Krúpová

0:53:90

Škôlkári - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1

Karin Knapová

2:24:78

2

Kiara Lili Kratoňová

2:32:65

3

Alžbeta Mlynarčíková

2:43:06

Škôlkári - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1

Adam Jandura

1:33:03

2

Filip Kristofčák

1:38:53

3

Tobias Medvecký

2:06:76

Predškoláci - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1

Ema Žuffová

1:31:82

2

Anička Kachútová

1:55:82

3

Viktoria Ružbacká

2:07:06

Predškoláci - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Adam Lackovič

1:21:09

2.

Andrej Zimáň

1:33:22

3.

Matúš Mlynarčík

1:52:62

1. - 2. ročník - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Alica Melníková

1:32:00

2.

Natali Pavčová

1:39:68

3.

Andrea Janigová

1:40:12

1. - 2. ročník - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Erik Jandura

1:10:75

2.

Martin Kristofčák

1:11:52

3.

Daniel Kristofčák

1:13:21

3.-4. ročník - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Nela Sacherová

1:15:37

2.

Mária Kristofčáková

1:18:67

3.

Dominika Argalášová

1:19:16

3.-4. ročník - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Benjamin Vasek

1:15:00

2.

Matúš Palko

1:16:49

3.

Samuel Vasek

1:18:17

5.-6. ročník - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Eliška Ferenčíková

1:18:57

2.

Marcela Gregorová

1:47:93

3.

   

5.-6. ročník - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Jakub Šurin

1:10:78

2.

Patrik Putnoky

1:13:37

3.

Adam Ficek

1:13:75

7.-9. ročník - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

-

   

-

   

-

   

7.-9. ročník - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Jakub Ferenčík

0:56:74

2.

Filip Zárevúcky

1:01:18

3.

Jakub Kristofčák

1:01:40

mladší dorast - dievčatá:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

   

2.

   

mladší dorast - chlapci:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Peter Tuka

0:51:89

2.

Timotej Tabačák

0:55:07

3.

Tobiáš Štelmach

1:12:16

mladšie ženy:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Katarína Kristofčáková

1:03:64

2.

Mária Kristofčáková

1:04:50

3.

Katka Kratoňová

1:19:79

mladší muži:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Miroslav Šurin

0:54:60

staršie ženy:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Petra Ferenčíková

1:06:50

starší muži:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Radovan Ferenčík

0:49:98

2.

Daniel Kristofčák

0:50:37

3.

Peter Števanka

0:52:63

Veteránky:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

Veteráni:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Ján Garaj

0:55:24

Super veteráni:

UMIESTNENIE

MENO

ČAS

1.

Vladimír Fiala

0:58:58

2.

Milan Lackovič

1:02:25

3.

Emil Pánči

1:11:33


Vytvorené: 22. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 8. 2019 08:19
Autor: Martin Žuffa