Navigácia

Obsah

Hlasovacia súťaž ,,Na nový level“,

Typ: ostatné
gNaša škola sa zapojila do hlasovacej súťaže ,,Na nový level“, v ktorej ak získame v rámci škôl stredoslovenského regiónu najviac hlasov, získame najmodernejšiu počítačovú učebňu s interaktívnym riešením, tlačiarňami, vizualizérom a všetko čo k tomu patrí v celkovej výške 7 000,-€.

Vy a každý jeden z nás, ktorí sa zapojí do hlasovania, môže vyhrať ďalšie vecné ceny ako napríklad hráčsky PC, notebook, smartfón, elektrickú kolobežku, tlačiareň a ďalších 100 cien. Jediné čo musíte spraviť je navštíviť stránku www.nanovylevel.sk a zahlasovať za našu školu. Každý môže poslať iba jeden hlas. Môžete osloviť aj svojich známych a priateľov aby hlasovali. Hlasovanie trvá do 31.12.2018.

 

Škola: Základná škola s materskou školou, Nová Doba 482, Nižná nad Oravou, Tvrdošín 

 

Všetkým, ktorí pošlete svoj hlas pre našu školu veľmi pekne ďakujem.

 

Mgr. Ľubomír Ivan


Vytvorené: 26. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 26. 10. 2018 09:52
Autor: Martin Žuffa